Obiady domowe w Olsztynie

Domowy obiad w pracy? Już nie trzeba przynosić go z domu, przyjedzie pod wskazany adres. Zapewnij swoim pracownikom dania obiadowe z restauracji, które współpracują ze SmartLunch w Olsztynie. Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać codziennie lub w poniedziałek na cały tydzień, w niektórych sytuacjach można odebrać danie na wynos, jeśli lokal znajduje się blisko. Restauratorzy współpracujący ze SmartLunch oferują obiady domowe (danie główne, np. pierogi ruskie albo z kapustą, pizza z serem, szpinakiem i kurczakiem, zupa: np. żurek z białą kiełbasą), które dostarczamy pracownikom instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów oraz firm budowlanych w mieście Olsztyn pod wskazany adres. Zdjęcia posiłków można zobaczyć np. na fanpage'u SmartLunch lub restauracji na Facebooku.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Każdy lubi dobrze zjeść

Oferowane przez nas w miejscowości Olsztyn i okolicy obiady domowe z dowozem i na wynos zawsze są świeże, bo przygotowują je profesjonalni kucharze z restauracji współpracujących ze SmartLunch. Bliskość ich lokalizacji jest gwarantem wysokiej jakości posiłków. Dostarczamy smaczne posiłki jak u mamy. Zamówienie zawsze trafia w ciągu danego dnia o wskazanej godzinie.

Obiady domowe Olsztyn - jedzenie w dowozie

Na naszej stronie znajdziesz pyszne jedzenie. Każdy lokal, który współpracuje ze SmartLunch w Olsztynie proponuje zdrowy obiad. W ramach naszej usługi cateringowej dla polecamy obiad z kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Duża liczba zamówień to pierogi ruskie. Pracownicy w mieście Olsztyn mają do wyboru dania mięsne (kurczak), jarskie (zupa warzywna lub zupa krem), wegetariańskie (zupa) oraz wegańskie (pierogi ze szpinakiem). Polecamy tradycyjne produkty z menu: obiad, sałatki, kanapki, przekąski i wiele innych. Smaczne dania na wynos, które trafiają do pracowników z miejscowości Olsztyn, dostarczą siły niezbędnej do wykonania codziennej pracy. Zamówienia są banalnie proste Zamówienia z naszej restauracji jest realizowane online, można się zalogować numerem telefonu i nie ma znaczenia minimalna wartość zamówienia. Zapewniając grupowe obiady domowe pracownicze na wynos nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy.

Domowe obiady to także integracja

Zamówienia z dowozem na miejsce sprawia, że wszyscy pracownicy jedzą swoje dania wspólnie w tym samym czasie i nie muszą opuszczać siedziby firmy, żeby wyjść do restauracji i zjeść. Pracownicy nawiązują lepsze relacje i się integrują, przerwy lunchowe nie są nadużywane, pracownicy nie marnują ich, żeby przeglądać Facebook. Usługa cateringowa zapewniająca obiady domowe z dowozem to praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę konkurencyjności pracodawcy na rynku pracy. Usługa pośrednio wspiera proces rekrutacyjny poprzez pozytywny wpływ na atrakcyjność miejsca pracy. Ponadto, przecież każdy lubi dobrze zjeść. Nasza usługa to nie tylko domowe obiady dostarczane bezpośrednio do miejsca pracy, niezależnie od godzin otwarcia firmy, ale także świeże i pyszne posiłki na dowóz na każdą okazję: bankiety, konferencje, imprezy okolicznościowe, np. integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości. Zamówienie może być przeznaczone dla gości. Menu wybierane jest indywidualnie, dzięki czemu z łatwością dopasujesz obiad do potrzeb pracowników oraz charakteru wykonywanej pracy. Zapewniamy elastyczne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów. Restauracja może być zaproponowana przez firmę, która chce podjąć współpracę. Zamówienia z dowozem są bezpieczne nawet w pandemii Obiady domowe zapakowane są w specjalne jednorazowe pojemniki, szczelnie zamknięte oraz opisane imieniem i nazwiskiem pracownika, który zamówił świeży i pyszny posiłek. Dodajemy także sztućce, a obiady domowe dowożone są w termoboksach, dzięki czemu pracownicy nigdy nie otrzymują z lokalu zimnych zamówień. ‍Usługa SmartLunch w Olsztynie i województwie warmińsko-mazurskim zapewnia profesjonalną obsługę. Restauracja gwarantuje dowóz na czas. Zamówienia realizowane z uwzględnieniem godzin otwarcia. Obiady domowe są w przystępnych cenach, co przekłada się na oszczędności w organizacji procesu żywienia w firmie.

Dania obiadowe na dowóz

Usługa cateringowa od SmartLunch uwzględnia specyfikę każdego biznesu m.in. różne godziny otwarcia, godziny realizacji zamówienia, czy miejsca dostaw posiłków. Różnorodne menu, o którym pamięta każda restauracja, która współpracuje z nami w mieście Olsztyn, odpowiada na zróżnicowane potrzeby żywieniowe pracowników. Pyszne obiady domowe takie jak pierogi z serem, filet z kurczaka czy zupa jarzynowa, smakują jak u mamy. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż menu, ilość, cena i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch. Stałość zleceń pozwala nam oferowanie przystępnych cen, co niesie za sobą konkretne oszczędności. W trosce o najwyższą jakość dostarczanych zamówień podejmujemy współpracę, jeśli restauracja jest sprawdzona. Usługa cateringowa w mieście Olsztyn to wygodna innowacyjna oferta dla przedsiębiorców. Obiad domowy dodaje sił do pracy Zapewniając pracownikom świeży i pyszny posiłek pod wybrany adres, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy w mieście Olsztyn. Obiady domowe zwolnione ze składek ZUS Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. Jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, ponieważ zmniejsza się liczba zamówień. Co więcej dofinansowanie o wartości do 300 zł jest zwolnione ze składek ZUS.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”