Obiady domowe w Olsztynie

Domowy obiad w pracy? Już nie trzeba przynosić go z domu, przyjedzie pod wskazany adres. Zapewnij swoim pracownikom dania obiadowe z restauracji, które współpracują ze SmartLunch w Olsztynie. Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać codziennie lub w poniedziałek na cały tydzień, w niektórych sytuacjach można odebrać danie na wynos, jeśli lokal znajduje się blisko. Restauratorzy współpracujący ze SmartLunch oferują obiady domowe (danie główne, np. pierogi ruskie albo z kapustą, pizza z serem, szpinakiem i kurczakiem, zupa: np. żurek z białą kiełbasą), które dostarczamy pracownikom instytucji, zakładów produkcyjnych, magazynów oraz firm budowlanych w mieście Olsztyn pod wskazany adres. Zdjęcia posiłków można zobaczyć np. na fanpage'u SmartLunch lub restauracji na Facebooku.
507 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Każdy lubi dobrze zjeść

Oferowane przez nas w miejscowości Olsztyn i okolicy obiady domowe z dowozem i na wynos zawsze są świeże, bo przygotowują je profesjonalni kucharze z restauracji współpracujących ze SmartLunch. Bliskość ich lokalizacji jest gwarantem wysokiej jakości posiłków. Dostarczamy smaczne posiłki jak u mamy. Zamówienie zawsze trafia w ciągu danego dnia o wskazanej godzinie.

Obiady domowe Olsztyn - jedzenie w dowozie

Na naszej stronie znajdziesz pyszne jedzenie. Każdy lokal, który współpracuje ze SmartLunch w Olsztynie proponuje zdrowy obiad. W ramach naszej usługi cateringowej dla polecamy obiad z kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Duża liczba zamówień to pierogi ruskie. Pracownicy w mieście Olsztyn mają do wyboru dania mięsne (kurczak), jarskie (zupa warzywna lub zupa krem), wegetariańskie (zupa) oraz wegańskie (pierogi ze szpinakiem). Polecamy tradycyjne produkty z menu: obiad, sałatki, kanapki, przekąski i wiele innych. Smaczne dania na wynos, które trafiają do pracowników z miejscowości Olsztyn, dostarczą siły niezbędnej do wykonania codziennej pracy. Zamówienia są banalnie proste Zamówienia z naszej restauracji jest realizowane online, można się zalogować numerem telefonu i nie ma znaczenia minimalna wartość zamówienia. Zapewniając grupowe obiady domowe pracownicze na wynos nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy.

Domowe obiady to także integracja

Z nami Twój pracownik - niedzielny obiad (pierogi jak u babci: z kapustą, naleśniki z twarogiem, kurczaka z warzywami, zupa) i deser (ciasta, naleśniki na słodko, pieczywo) może zamawiać każdego dnia w pracy - nawet w nielubiany poniedziałek. A to wszystko w atrakcyjnej cenie z dostawą z lokalu w Olsztynie.

Dania obiadowe na dowóz

Usługa cateringowa od SmartLunch uwzględnia specyfikę każdego biznesu m.in. różne godziny otwarcia, godziny realizacji zamówienia, czy miejsca dostaw posiłków. Różnorodne menu, o którym pamięta każda restauracja, która współpracuje z nami w mieście Olsztyn, odpowiada na zróżnicowane potrzeby żywieniowe pracowników. Pyszne obiady domowe takie jak pierogi z serem, filet z kurczaka czy zupa jarzynowa, smakują jak u mamy. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę obsługiwanych branż menu, ilość, cena i inne szczegóły zamówienia ustalane są indywidualnie dla każdej firmy obsługiwanej przez SmartLunch. Stałość zleceń pozwala nam oferowanie przystępnych cen, co niesie za sobą konkretne oszczędności. W trosce o najwyższą jakość dostarczanych zamówień podejmujemy współpracę, jeśli restauracja jest sprawdzona. Usługa cateringowa w mieście Olsztyn to wygodna innowacyjna oferta dla przedsiębiorców. Obiad domowy dodaje sił do pracy Zapewniając pracownikom świeży i pyszny posiłek pod wybrany adres, nie tylko dostarczasz im energii niezbędnej do wykonywania pracy, ale także wpływasz na podniesienie ich efektywności oraz lojalności. Dodatkowo kreujesz wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy w mieście Olsztyn. Obiady domowe zwolnione ze składek ZUS Co więcej, wpływasz na integrację zespołu oraz lepszą organizację pracy. Jako pracodawca oszczędzasz, gdy pracownika nie ma w pracy, ponieważ zmniejsza się liczba zamówień. Co więcej dofinansowanie o wartości do 300 zł jest zwolnione ze składek ZUS.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”