Obiady domowe Kraków

Drugie danie w pracy? A może śniadanie? Już nie trzeba przynosić go z domu, przyjedzie pod wskazany adres. Zapewnij swoim pracownikom pyszne dania z restauracji, które współpracują ze SmartLunch w Katowicach.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Zamów obiad dla pracowników jednym kliknięciem

Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać domowe obiady i inne posiłki każdego dnia. Jeśli lokal znajduje się blisko firmy, oczywiście przy wcześniejszym uiszczeniu należności, można odebrać dania bezpośrednio w restauracji.

SmartLunch to nie tylko zwykły catering

Domowe obiady, które proponują nasi restauratorzy są pyszne. Dodatkowo, zapewniamy, że menu nie jest monotonne, codziennie można zamówić inny obiad: wiele rodzajów zupy, ziemniaki. Szeroki zakres dań. Dbamy o swoich stałych klientów.

SmartLunch to aplikacja prosta w obsłudze

Zamówienia z naszej restauracji jest realizowane online, przygotowujemy je dla zalogowanych użytkowników. Zapewniając grupowe obiady domowe pracownicze na wynos nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy.

Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta

Zespół Customer Support dba o sprawną obsługę naszych klientów. Nieważne, czy pracujesz w Krakowie, czy we Wrocławiu - zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Serdecznie prosimy o wszelkie wpisy dotyczące spadku jakości zamówień. Jeśli zrobiłeś ciekawe zdjęcie, np. źle zapakowanej zupy, uwzględnimy powód zgłoszenia i natychmiast zadziałamy Zamówiłeś zestaw, a zabrakło zupy? Proszę zgłaszać każdy brak od razu, będziemy reagować natychmiast. Powód zgłoś do 24 godzin od otrzymania posiłku. W SmartLunch dbamy o naszych partnerów biznesowych Prosimy jednak: pisz kulturalne, wedle dobrych obyczajów. Prowadzimy nieskrępowane dyskusje, ale dbamy o przestrzeganie kultury osobistej. Możesz również skomentować otrzymany posiłek. Cenimy wolność słowa. Zgodnie z prawem komentarze są anonimowe, a my dotrzymujemy reguł prawa. Jeśli jako restaurator widzisz niestosowny wpis - zgłoś to do naszego Biura Obsługi Klienta. SmartLunch to nie tylko obiady Prowadzimy również blog, na którym publikujemy najciekawsze artykuły dotyczące żywienia zbiorowego. Piszemy również o benefitach, często prezentujemy polecane oferty. Dobre samopoczucie pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego często zamieszczamy posty o tematyce związanej z HR.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”