Obiady domowe Kraków

Drugie danie w pracy? A może śniadanie? Już nie trzeba przynosić go z domu, przyjedzie pod wskazany adres. Zapewnij swoim pracownikom pyszne dania z restauracji, które współpracują ze SmartLunch w Katowicach.
507 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Zamów obiad dla pracowników jednym kliknięciem

Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać domowe obiady i inne posiłki każdego dnia. Jeśli lokal znajduje się blisko firmy, oczywiście przy wcześniejszym uiszczeniu należności, można odebrać dania bezpośrednio w restauracji.

SmartLunch to nie tylko zwykły catering

Domowe obiady, które proponują nasi restauratorzy są pyszne. Dodatkowo, zapewniamy, że menu nie jest monotonne, codziennie można zamówić inny obiad: wiele rodzajów zupy, ziemniaki. Szeroki zakres dań. Dbamy o swoich stałych klientów.

SmartLunch to aplikacja prosta w obsłudze

Restauratorzy współpracujący ze SmartLunch oferują menu z domowym jedzeniem: zupy, ziemniaki, surówki. Codziennie możesz pysznie zjeść. Kierowcy dostarczają zupy i inne dania do miejsca wybranego przez firmę, do stołówki czy do budki dozorcy przy samej bramie. Rano możemy nawet zostawić catering w specjalnych termoboksach, które długo utrzymują temperaturę. Zawsze możesz zjeść ciepły posiłek.

Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta

Zespół Customer Support dba o sprawną obsługę naszych klientów. Nieważne, czy pracujesz w Krakowie, czy we Wrocławiu - zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Serdecznie prosimy o wszelkie wpisy dotyczące spadku jakości zamówień. Jeśli zrobiłeś ciekawe zdjęcie, np. źle zapakowanej zupy, uwzględnimy powód zgłoszenia i natychmiast zadziałamy Zamówiłeś zestaw, a zabrakło zupy? Proszę zgłaszać każdy brak od razu, będziemy reagować natychmiast. Powód zgłoś do 24 godzin od otrzymania posiłku. W SmartLunch dbamy o naszych partnerów biznesowych Prosimy jednak: pisz kulturalne, wedle dobrych obyczajów. Prowadzimy nieskrępowane dyskusje, ale dbamy o przestrzeganie kultury osobistej. Możesz również skomentować otrzymany posiłek. Cenimy wolność słowa. Zgodnie z prawem komentarze są anonimowe, a my dotrzymujemy reguł prawa. Jeśli jako restaurator widzisz niestosowny wpis - zgłoś to do naszego Biura Obsługi Klienta. SmartLunch to nie tylko obiady Prowadzimy również blog, na którym publikujemy najciekawsze artykuły dotyczące żywienia zbiorowego. Piszemy również o benefitach, często prezentujemy polecane oferty. Dobre samopoczucie pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego często zamieszczamy posty o tematyce związanej z HR.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”