Obiady domowe GDAŃSK

Obiady domowe w pracy? Makarony, sałatki, pierogi, schabowy? A może coś innego niż klasyczny catering? Sprawdź, czy twoja ulubiona restauracja już z nami współpracuje. Oferujemy świeże potrawy z dowozem. Zobacz, jakie restauracje współpracują ze SmartLunch w mieście Gdańsk.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Usługi cateringowe? Tylko SmartLunch

Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać codziennie lub na cały tydzień z góry. Restauracje współpracujące ze SmartLunch oferują prawdziwe specjały. W naszym menu stawiamy na posiłki, których przygotowanie wymaga użycia świeżych produktów: pierogi ruskie, pierogi z pieczarkami, sałatki, makarony, kotlety z kurczaka. Oferujemy także dania dla wegetarian. Dbamy, żeby nasi klienci zawsze znaleźli coś dla siebie.

Zamów obiad dla pracowników jednym kliknięciem

W naszej aplikacji znajdziesz pyszne jedzenie. Każda restauracja, który współpracuje ze SmartLunch w Gdańsku proponuje zdrowy obiad. Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamówić danie na dowóz każdego dnia. Jeśli restauracje znajdują się blisko firmy, oczywiście przy wcześniejszym uiszczeniu należności, można odebrać dania bezpośrednio w restauracji.

Zamówienia są banalnie proste

Zamówienie z restauracji w mieście Gdańsk jest realizowane online, można się zalogować numerem telefonu i nie ma znaczenia minimalna wartość zamówienia. Można również zamówić obiad dla gości, np. na różnego rodzaju szkolenia. Zapewniając grupowe posiłki pracownicze na wynos, nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy.

posiłki to także integracja

Usługa cateringowa zapewniająca posiłki pracownicze z dowozem to praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę konkurencyjności pracodawcy na rynku pracy w województwie podlaskim. Usługa pośrednio wspiera proces rekrutacyjny poprzez pozytywny wpływ na atrakcyjność miejsca pracy. Ponadto, przecież każdy lubi dobrze zjeść. Wigilia firmowa lub impreza integracyjna Nasza usługa to nie tylko makarony i naleśniki dostarczane bezpośrednio do miejsca pracy, niezależnie od godzin otwarcia firmy, ale także świeże potrawy na dowóz na różne wydarzenia: szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe, np. integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości. SmartLunch to nie tylko restuaracje Prowadzimy również blog, na którym publikujemy najciekawsze artykuły dotyczące żywienia zbiorowego. Piszemy również o benefitach, często prezentujemy polecane oferty. Dobre samopoczucie pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego często zamieszczamy posty o tematyce związanej z HR. Najczęściej wykorzystywany benefit Usługa cateringowa zapewniająca obiady domowe z dowozem to praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę konkurencyjności pracodawcy na rynku pracy. Usługa pośrednio wspiera proces rekrutacyjny poprzez pozytywny wpływ na atrakcyjność miejsca pracy. Ponadto, przecież każdy lubi dobrze zjeś
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”