Obiady domowe Białystok

Domowe posiłki w pracy? Rosół, sałatki? A może coś innego niż klasyczny catering? Oferujemy świeże obiady z dowozem. Zapewnij swoim pracownikom domowe jedzenie z restauracji, które współpracują ze SmartLunch w Białymstoku.
583 - tyle firm nam zaufało!

Obiady dla pracowników

Usługi cateringowe? Tylko SmartLunch

Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać codziennie lub na cały tydzień z góry. Restauratorzy współpracujący ze SmartLunch w Białymstoku oferują prawdziwe specjały. W naszym menu stawiamy na posiłki, których przygotowanie wymaga użycia świeżych produktów: rosół, sałatki. Oferujemy także dania dla wegetarian.

ZDROWO I Z DOWOZEM

Z nami Twój pracownik może zjeść domowy obiad z dowolnego miejsca, który oferuje catering w Białymstoku i współpracuje ze SmartLunch (może być to nawet pizzeria). Restauracje, które współpracują ze SmartLunch przygotowują różne propozycje menu. A to wszystko w atrakcyjnej cenie!

Zamów obiad dla pracowników jednym kliknięciem

W naszej aplikacji znajdziesz pyszne jedzenie. Każdy lokal, który współpracuje ze SmartLunch w Białymstoku proponuje zdrowy obiad. Ze strony internetowej lub aplikacji SmartLunch można zamawiać obiady domowe na dowóz każdego dnia. Jeśli lokal znajduje się blisko firmy, oczywiście przy wcześniejszym uiszczeniu należności, można odebrać dania bezpośrednio w restauracji.

Zamówienia są banalnie proste

Zamówienie z restauracji w Białymstoku jest realizowane online, można się zalogować numerem telefonu i nie ma znaczenia minimalna wartość zamówienia. Można również zamówić obiady dla gości, np. na różnego rodzaju szkolenia. Zapewniając grupowe obiady domowe pracownicze na wynos, nie tylko zwiększasz efektywność pracowników, ale także wpływasz na lepszą organizację pracy. Domowe obiady to także integracja. Usługa cateringowa zapewniająca obiady domowe z dowozem to praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę konkurencyjności pracodawcy na rynku pracy w województwie podlaskim. Usługa pośrednio wspiera proces rekrutacyjny poprzez pozytywny wpływ na atrakcyjność miejsca pracy. Ponadto, przecież każdy lubi dobrze zjeść. Wigilia firmowa lub impreza integracyjna Nasza usługa to nie tylko domowe obiady dostarczane bezpośrednio do miejsca pracy, niezależnie od godzin otwarcia firmy, ale także świeże i pyszne posiłki na dowóz na różne wydarzenia: szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe, np. integracyjne, spotkania biznesowe, pikniki i inne uroczystości. SmartLunch to nie tylko smaczne obiady Prowadzimy również blog, na którym publikujemy najciekawsze artykuły dotyczące żywienia zbiorowego. Piszemy również o benefitach, często prezentujemy polecane oferty. Dobre samopoczucie pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego często zamieszczamy posty o tematyce związanej z HR. Najczęściej wykorzystywany benefit Usługa cateringowa zapewniająca obiady domowe z dowozem to praktyczny benefit dla pracowników, który dodatkowo wpływa na poprawę konkurencyjności pracodawcy na rynku pracy. Usługa pośrednio wspiera proces rekrutacyjny poprzez pozytywny wpływ na atrakcyjność miejsca pracy. Ponadto, przecież każdy lubi dobrze zjeść.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”