LunchCard - posiłek zawsze w zasięgu ręki

Z myślą o naszych klientach, którzy zatrudniającą pracowników w zespołach rozproszonych, mobilnych lub w modelu hybrydowym, wprowadziliśmy karty lunchowe, umożliwiające płacenie za posiłki zamawiane w aplikacji SmartLunch oraz w dowolnych lokalach gastronomicznych i sklepach spożywczych.

Wyślij Zapytanie
477 - tyle firm nam zaufało!

Jak działa Lunchcard?

KORZYŚCI DLA PRACODAWCY

Posiłek dla każdego pracownika

Dzięki LunchCard Twoi pracownicy będą mogli zjeść smaczny posiłek niezależnie od miejsca, w którym świadczą pracę. LunchCard to benefit dla pracujących zdalnie, hybrydowo, a także wyjeżdżających w delegacje. Podczas pracy w siedzibie firmy - karta umożliwia płacenie za posiłki zamawiane w aplikacji SmartLunch.

Proste rozliczanie posiłków i raportowanie

Używając LunchCard rozliczysz posiłki wszystkich pracowników dzięki jednej fakturze, która uwzględni wszystkie usługi, z których korzystasz w ramach platformy SmartLunch. Wraz z fakturą otrzymasz raport umożliwiający imienne rozliczenie pracowników w systemach payroll.

Zwolnienie ze składek  ZUS do po stronie firmy

Zamawiając LunchCard dla swoich pracowników, przekazujesz im środki finansowe na zakup posiłków pracowniczych, które zwolnione są ze składek ZUS po stronie pracodawcy do kwoty 300 zł w skali miesiąca. Masz wybór źródła finansowania kart, możesz je rozliczyć w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych lub środków obrotowych.

Wyższa efektywność pracy i niższa absencja

Według badań, które przeprowadziliśmy wśród naszych klientów aż 86% managerów uważa, że jedzenie w pracy pozytywnie wpływa na jej efektywność. Potwierdzają to badania WHO mówiące o tym, że regularne posiłki podnoszą efektywność nawet o 20%. Zapewnienie posiłków pozytywnie wpływa na zdrowie pracowników, a tym samym obniża absencję chorobową.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA

Dobrowolność rozporządzania środkami

Dzięki LunchCard możesz jeść to, co lubisz. Naszą kartą zapłacisz za posiłekw platformie SmartLunch oraz w każdym lokalu gastronomicznym przyjmującym płatności kartą. Jeśli nie chcesz korzystać z usług gastronomii dzięki LunchCard, możesz nią płacić za produkty spożywcze w sklepie.

Zwolnienie ze składki ZUS po stronie pracownika

Otrzymując kartę LunchCard od swojego pracodawcy, zyskujesz zwolnienie ze składki ZUS do kwoty 300 zł miesięcznie, którą możesz wydać na posiłki. Twój realny zysk wyniesie około 20 proc. kwoty, którą pracodawca poświęci na żywienie pracowników.

Bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych

Dzięki LunchCard, aby kupić posiłek, nie musisz mieć  ze sobą gotówki, portfela ani własnych kart kredytowych. LunchCard umożliwi Ci bezpieczny zakup posiłku. W przypadku zgubienia nie ryzykujesz poważnymi problemami.

Dostęp do posiłku niezależnie od trybu pracy

Dwie godziny przed odbiorem wcześniej zamówionego dania, Twój pracownik może anulować posiłek, a więc nawet zamawiając na tydzień do przodu, może wycofać się z zamówienia bez żadnych konsekwencji.