LunchCard - posiłek zawsze w zasięgu ręki

Z myślą o Klientach, którzy zatrudniającą pracowników w zespołach rozproszonych, mobilnych lub w modelu hybrydowym, wprowadziliśmy karty lunchowe, które umożliwiają płacenie za posiłki zamawiane w aplikacji SmartLunch oraz w dowolnych lokalach gastronomicznych i sklepach spożywczych.

Dowiedz się więcej
507 - tyle firm nam zaufało!

Jak działa Lunchcard?

KORZYŚCI DLA PRACODAWCY

Posiłek dla każdego pracownika

Pracownicy mogą zjeść smaczny posiłek niezależnie od miejsca, w którym świadczą pracę. To doskonałe rozwiązanie dla pracowników mobilnych. Podczas pracy w firmie, karta umożliwia płacenie za posiłki zamawiane w aplikacji SmartLunch.

Proste rozliczanie posiłków i raportowanie

Rozliczenie usługi dzięki jednej fakturze, która uwzględni wszystkie usługi w ramach platformy SmartLunch. Raport umożliwia imienne rozliczenie pracowników w systemach payroll.

Zwolnienie ze składek ZUS

Przekazane środki finansowe na zakup posiłków są zwolnione ze składek ZUS po stronie pracodawcy do 300 zł w skali miesiąca. Karty można rozliczyć w ramach ZFŚS lub ze środków obrotowych.

Wyższa efektywność i niższa absencja

Regularne posiłki podnoszą efektywność pracowników nawet o 20 proc. Benefit żywieniowy pozytywnie wpływa na ich zdrowie i obniża absencję chorobową.
Fotografia portretowa - Krystian Irasiak
Krystian Irasiak, Dyrektor HR, HUF Polska
"W branży automotive kwestia raportowania i statystyk jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązanie SmartLunch perfekcyjnie wpisuje się w nasze wymagania, ponieważ koszty SmartLunch “podążają” za obecnością pracowników w firmie. Jeżeli mamy przestój letni i dużo urlopów, to koszty SmartLunch spadają. Kiedy pracujemy “pełną parą” koszty SmartLunch rosną, ale jest to poziom adekwatny do poziomu wzrostu sprzedaży. "
Fotografia portretowa - Szymon Oszczydłowski
Szymon Oszczudłowski, Board Assistant, AR Packaging
"Cenię to, że SmartLunch jest bardzo prosty. Korzystanie z kiosku elektronicznego, w którym po przyłożeniu karty, dosłownie w sekundę można zamówić obiad jest bardzo wygodne dla pracowników produkcyjnych. Do tego aplikacja w telefonie, strona internetowa. Elastyczność Waszego rozwiązania zadecydowała o naszym wyborze."
Fotografia portretowa - Adrian Wycisk
Adrian Wycisk, Dyrektor, Członek Zarządu, Henkel Polska Operations Sp. z O.O.
“Wprowadzenie SmartLunch zaczęło się od posiłków regeneracyjnych dla grupy pracowników. Wcześniej mogliśmy im je zapewnić jedynie w formie suchego prowiantu i napojów. Ze SmartLunch mogliśmy to rozszerzyć o ciepłe posiłki i zestawy obiadowe, utrzymując koszty na podobnym poziomie. Pracownicy sami zamawiają posiłki, na które mają akurat ochotę.”
Fotografia portretowa - Tomasz Kołodziej
Tomasz Kołodziej, Kierownik Działu Administracji Medana S.A.
“Epidemia wywróciła świat do góry nogami. W tak trudnym czasie rzetelna współpraca jest na wagę złota. SmartLunch nie zawiódł nas i wciąż dowozi posiłki dla naszych pracowników. Jedzenie jest odpowiednio zapakowane, a dostawca zawsze ma na sobie maseczkę i rękawiczki. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają dostęp do bezpiecznych posiłków.”
Fotografia portretowa - Dorota Wiśniewska
Dorota Wiśniewska, Dyrektor Biura Administracji, PKP Energetyka
“Dzięki doświadczeniu SmartLunch w organizacji posiłków, PKP Energetyka S.A. zapewniła pracownikom wysoki komfort ich pracy w trudnym okresie pandemii. Starania firmy spełniły nasze oczekiwania. Rekomendujemy firmę SmartLunch jako specjalistę w branży żywienia pracowników.”

KORZYŚCI DLA PRACOWNIKA

Dobrowolność rozporządzania środkami

Dzięki LunchCard możesz jeść to, co lubisz. Naszą kartą zapłacisz za posiłekw platformie SmartLunch oraz w każdym lokalu gastronomicznym przyjmującym płatności kartą. Jeśli nie chcesz korzystać z usług gastronomii dzięki LunchCard, możesz nią płacić za produkty spożywcze w sklepie.

Zwolnienie ze składki ZUS

Otrzymując kartę LunchCard pracownik uzyskuje zwolnienie ze składki ZUS do kwoty 300 zł miesięcznie. Realna oszczędność wyniesie około 20 proc. kwoty, którą pracodawca przeznaczy na żywienie pracowników.

Brak gotówki to nie problem

Pracownik nie musi mieć  ze sobą gotówki, portfela ani własnych kart kredytowych, aby zjeść. LunchCard umożliwia bezgotówkowy zakup posiłku, a jej zagubienia nie niesie za sobą poważnych problemów.

Posiłek w zasięgu ręki

Nieważne gdzie pracownik świadczy pracę, LunchCard gwarantuje możliwość zakupu posiłku w dowolnym lokalu gastronomicznym.